IV Koncert Kolęd w Kościele p.w. św. Mikołaja w Warcie

IV Koncert Kolęd 2017

22. stycznia 2017 r. chór „Lutnia”, Parafia św. Mikołaja oraz Warckie Centrum Kultury zorganizowały IV Koncert Kolęd. W kościele koncertowały: Chór „Cantate Deo” z parafii NSJ w Sieradzu, Chór Nauczycielski Turkowskiego Towarzystwa Śpiewaczego w Turku, Chór „Oremus” z Kramska, Chór „Lutnia” z Warty.

Kolędowanie w Kościele p.w. św. Mikołaja w Warcie

Kolędowanie 2016

31. stycznia 2016 r. w Kościele p.w. Św. Mikołaja w Warcie odbyło się świąteczne kolędowanie trzech chórów: Chóru „Cantate Deo” z parafii Najświętszego Serca Jezusowego w Sieradzu, Chóru Nauczycielskiego Turkowskiego Towarzystwa Śpiewaczego w Turku, Chóru Męskiego „Lutnia” z Warty.

Kolędowanie w Kościele p.w. św. Mikołaja w Warcie

Kolędowanie 2015

1. lutego 2015 r. w Kościele p.w. Św. Mikołaja w Warcie odbyło się świąteczne kolędowanie trzech chórów: Chóru „Cantate Deo” z parafii Najświętszego Serca Jezusowego w Sieradzu, Chóru Nauczycielskiego Turkowskiego Towarzystwa Śpiewaczego w Turku, Chóru Męskiego „Lutnia” z Warty.

Kolędowanie w Kościele p.w. św. Mikołaja w Warcie

Kolędowanie 2014

26. stycznia 2014 r. w Kościele p.w. Św. Mikołaja w Warcie odbyło się świąteczne kolędowanie trzech chórów: Chóru „Cantate Deo” z parafii Najświętszego Serca Jezusowego w Sieradzu, Chóru Nauczycielskiego Turkowskiego Towarzystwa Śpiewaczego w Turku, Chóru Męskiego „Lutnia” z Warty.